Informacje o firmie
Nasza oferta na CD
Dane teleadresowe
Powrót na stronę główną
Działalność naszej firmy zawiązała się wiosną 1982 r. W Solcu Kujawskim. Pomysł zrodził się wówczas, kiedy wszystko wokoło budziło się z zimowego snu. „Może tak wśród tych zielonych połaci postawić, objazdowy kontener gastronomiczny ?” Tak właśnie zaczęły powstawać nasze przyczepy gastronomiczne, które trafiały do klientów zamieszkałych na terenie całego kraju.
W zależności od zamówień i wymagań konstruowaliśmy coraz to lepsze i bardziej nowoczesne.
Równocześnie powstawały rożna gazowe do opiekania kurczaków, które wchodziły w skład wyposażenia takiej przyczepy. Mając na uwadze zapotrzebowanie rynku wykonywaliśmy również przyczep i nadwozia specjalistyczne jak np. do sprzedaży pieczywa, artykułów cukierniczych itp.

W chwili obecnej oferujemy Państwu szeroką gamę produktów w tym między innymi : rożna gazowe i elektryczne, gyrosy, grille kontaktowe i bemary, lady sałatkowe, frytownice, piece konwekcyjne, piece do pizzy, grille węglowe, gazowe i elektryczne, meble gastronomiczne. Kompleksowo wyposażamy restauracje, bary, stołówki i inne punkty gastronomiczne. Z powodu wielkości naszej oferty prosimy, aby Państwa zapytania były rozpatrywane indywidualnie z przedstawicielem firmy.
Klient, który decyduje się na współpracę z nami traktowany jest indywidualnie i otrzymuje szeroki instruktaż odnośnie produktów i ich zastosowania.

W 1999 roku idąc za potrzebą rynku i klienta powstała nowa gałąź przemysłowa - KOWALSTWO ARTYSTYCZNE

ZOBACZ R�WNIE� www.przyczepyhandlowe.pl